Дзвоніть: +38 (067) 242 82 22

Лікування неврологічних захворювань стовбуровими клітинами


Нові можливості лікування порушень роботи нервововї системи у GOOD CELLS.

  1. Good Cells
  2. Послуги
  3. Неврологія

Регенеративна медицина

Нервова система та неврологія

Неврологія — це наука, що вивчає нервову систему та методи її дослідження й лікування.
Нервова система керує всім нашим тілом. Вона необхідна нам для виконання усіх дій у нашому житті, в тому числі для: ● мислення, пам’яті, навчання та відчуттів;● руху, балансу та координації; зору, нюху, смаку, слуху, тактильних відчуттів;● сну, регенерації та старіння;● дихання, серцебиття та всіх інших життєво важливих функцій.
Нервова система складається з двох основних частин: центральна нервова система (ЦНС) та периферична нервова система (ПСН). 
До центральної нервової системи належать головний та спинний мозок. Саме в ЦНС відбуваються основні процеси керування нашим тілом. Периферична нервова система представлена нервами, рецепторами та афекторами — м’язами та залозами, що приймають сигнали мозку. ПСН з’єднує ЦНС з усіма іншими органами тіла, відповідає за зчитування інформації з навколишнього середовища та проведення нервових сигналів. 
Нервова тканина, як і всі інші типи тканин, складається з клітин. Їх у неї два типи: нейрони та клітини нейроглії. Нейрон — функціональна одиниця нервової системи, саме в них відбувається обробка інформації та зародження нервових імпульсів. Клітини нейроглії — це своєрідні помічники нейронів, що допомагають їм отримувати необхідне живлення, кисень та підтримувати їх стабільну роботу. 

нервова система, неврологія

Як працює нервова система?

Основний принцип роботи нервової системи — генерація та передача нервових імпульсів. Нервові імпульси — це сигнали електричної природи, які генерують та передають нейрони. Нервові імпульси передають сигнали з мозку до органів-афекторів. Наприклад, щоб підняти руку, нейрони у вашій голові генерують відповідний сигнал у мозку та передають його через нерви до м'яза руки, який у такому випадку виступає афектором. І це всі відбувається за долі секунди!Нейрони здатні генерувати нервові імпульси завдяки особливій концентрації іонів (заряджених частинок) всередині клітини та поза нею. Щоб підтримувати таку складну електричну систему, організму потрібно багато сил. Не дивно, що саме мозок є найбільш енергозатратним органом та споживає від 20 до 30% всіх ресурсів тіла.
Нервова система — унікальна та ідеально збалансована система, що здатна до саморегуляції та самовідновлення. Але іноді вона може давати збій. Коли щось у цій налагодженій системі виходить з ладу, виникають захворювання нервової системи. Захворювання нервової системи можуть виникати з різних причин:порушення кровообігу в мозку;спадкові причини;● травми;● інфекційні захворювання;● ускладнення вагітності чи пологів;● аутоімунні процеси.

За чинною в Україні Міжнародною класифікацією хвороб-10, захворювання нервової системи поділяються наступним чином: 

  • 1. Запальні хвороби нервової системи

    Такі захворювання виникають через згубний вплив патогенних збудників на нервову систему. Причиною таких хвороб можуть стати віруси, бактерії та грибки. Сюди відносять енцефаліти, менінгіти, гранульоми та інші хвороби.

  • 2. Системні атрофії, що первинно уражають центральну нервову систему

    Хвороби цієї категорії викликають значні порушення роботи нервової та м'язової систем. Сюди належать спінальна м'язова атрофія, бічний аміотрофічний склероз, хвороба Хантінгтона та інші патології.

  • 3. Екстрапірамідні хвороби та порушення функцій руху

    В цій категорії знаходяться хвороби, що виникають порушення функцій руху: хвороба Паркінсона, тремори, дистонія та інші.

  • 4. Інші дегенеративні хвороби нервової системи

    Категорія об’єднує захворювання, що супроводжуються дегенерацією нервової тканини та не підходять до попередніх категорій: хвороба Альцгеймера, хвороба Піка, дегенерація сірої речовини та інші.

  • 5. Демієлінізуючі хвороби центральної нервової системи

    Сюди відносять захворювання, що супроводжуються пошкодженнями мієлінової оболонки нервових волокон: розсіяний склероз, дифузний склероз тощо.

  • 6. Епізодичні та пароксизмальні розлади

    Захворювання, що супроводжуються приступами спонтанної активності певних ділянок мозку: епілепсія, мігрень, хронічний головний біль, розлади сну тощо.

  • 7. Розлади нервів, нервових корінців та сплетінь

    Ізольовані ураження різних нервів(трійчастого, лицевого тощо), мононевропатії.

  • 8. Поліневрити та інші хвороби периферійної нервової системи

    В цю категорію відносять спадкові, ідіопатичні невропатії та поліневропатії.

  • 9. Хвороби нервово-м'язових з'єднань

    М’язові дистрофії, міотонічні розлади, вроджені міопатії та інші патології.

  • 10. Церебральні паралічі та інші паралітичні синдроми

    Захворювання цієї групи характеризуються частковим чи повним паралічем. Сюди відносять дитячий церебральний параліч та інші паралітичні синдроми.

  • 11. Інші хвороби нервової системи

    Багато сучасних вчених та лікарів відносять до патологій нервової системи також порушення розвитку психоневрологічної системи, наприклад, аутизм

Регенеративна медицина

Клітинна терапія для нервової системи

Певно, всі колись чули, що "нервові клітини не відновлюються". Але це не так! У нервовій системі є достатньо стовбурових клітин, які здатні диференціюватися у нейрони та клітини нейроглії. Найбільше їх у зоні гіпоталамуса та навколо бічних шлуночків мозку. Попри це, для ефективної регенерації тканин при деяких неврологічних захворюваннях власних стовбурових клітин може бути недостатньо. В такому випадку найкраще рішення — клітинна терапія. 
Клітинна терапія при неврологічних захворюваннях — це природне та органічне рішення, яке допомагає стимулювати регенерацію нервових волокон та покращувати функції нервової системи.Для лікування неврологічних захворювань найефективнішим типом клітин є стовбурові клітини-похідні нервового гребеня — клітини з високим регенеративним потенціалом, що здатні диференціюватися у нейрони та клітини нейроглії й компенсувати пошкодження тканин. 
У світі зареєстровано понад 500 клінічних досліджень ефективності стовбурових клітин для лікування захворювань нервової системи. Найбільше клінічних досліджень зареєстровано для дослідження ефективності при: інсульті; травмах головного та спинного мозку;● розсіяному склерозу та інших захворюваннях.

Як клітинна терапія впливає на нервову систему?

1. Постачання сотні різноманітніх нейротрофічних факторів до клітин нервової системи, які виконуватимуть нейропротекторну роль – захищатимуть нейрони від загибелі.2. Стимуляція клітин глії виробляти більше трофічних факторів для підтримки функціонування нейронів.3. Стимуляція утворення нових нейронних зв’язків.4. Підтримка цілісності гематоенцефалічного бар'єру. 5. Пригнічення запального процесу.6. Стимуляція ендотеліальних клітин до проліферації та формування нових кровоносних судин, що покращить кровопостачання та відповідно живлення пошкодженої нервової тканини.

Переваги клітинної терапії при неврологічних захворюваннях:

мінімальний ризик побічних ефектів; природний спосіб боротьби з хворобами без надмірного впливу хімічних речовин; комплексне рішення для покращення роботи всього організму; можливість отримати результат, якого не вдається досягти традиційним медикаментозним лікуванням.

Ще одним революційним та ефективним відкриттям вважається терапія неврологічних розладів за допомогою екзосом від мультипотентних стовбурових клітин.
Сучасні медики й вчені постійно працюють над пошуком нових ефективних методів та підходів у лікуванні захворювань нервової системи. Одним із найвизначніших сучасних досягнень у цій сфері є створення органоїдів нервової тканини. Для їх вирощування використовують індуковані плюрипотентні стовбурові клітини. Органоїди мозку допомагають краще зрозуміти причини появи багатьох захворювань та дають можливість тестувати нові ліки без залучення тварин. Останні розробки регенеративної медицини все більше розширюють перспектики лікарів та дозволяють допомагати при тих захворюваннях, які раніше вважалися невиліковними.

Регенеративна медицина

Екзосоми GoodEXOCells

GOOD CELLS — перша біотехнологічна компанія в Україні та світі, що розробила унікальний екзосомовмісний продукт GoodEXOCells for neurological disorders для регенерації нервової тканини та лікування неврологічних розладів. Активним компонентом продукту GoodEXOCells for neurological disorders є екзосоми від стовбурових клітин-похідних нервового гребеня. Такі екзосоми багаті на потужні фактори росту, молекули мРНК та міРНК та інші сигнальні речовини, специфічні для нервової тканини.

Переваги лікування екзосомами:

 пряма дія на ЦНС завдяки здатності екзосом перетинати гематоенцефалічний бар’єр; комплексний вплив на метаболізм нервової системи, покращення живлення нейронів;● широкий спектр сфер застосування;● швидкий результат завдяки високій концентрації активних речовин; стимуляція регенерації тканин; стимуляція ангіогенезу;● нейропротекторні властивості.

GoodEXOCells for neurological disorders, екзосоми

Безпечні стовбурові клітини

Програми лікування в GOOD CELLS

GOOD CELLS пропонує клітинну терапію для лікування цілого ряду захворювань нервової системи.Представлені програми лікування є базовими курсами та не обмежують наші можливості. Будь ласка, звертайтесь до нас у разі нестандартних ситуацій. Ми завжди сповідуємо індивідуальний підхід.  

хвороба аутизм

Аутизм

Покращення когнітивних функцій та можливостей сприймати світ

Використання стовбурових клітин при дегенерації ЦНС

Використання стовбурових клітин при дегенерації ЦНС

Покращення якості життя хворих з БАС

Цілісне відновлення стовбуровими клітинами

Покращення якості життя хворих з розсіяним склерозом

Відновлення сили м'язів в рамках процесів регенерації

Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми допоможемо вам підібрати ефективне лікування стовбуровими клітинами

Зв'язок

Залишилися питання?

Заповніть форму та отримайте безкоштовну консультацію. Ми завжди готові відповісти на запитання та надати вичерпну інформацію.

Регенеративна медицина

Блог

Illustration

Що таке стовбурові клітини та які їх типи бувають

Стовбурові клітини – засновники кожного органу і тканини в нашому тілі. Вузькоспеціалізовані клітини, які утворюють печінку, серце, мозок та інші органи.

Illustration

Енцефалопатія – причини, симптоми, лікування

Енцефалопатія проявляється комплексними неврологічними розладами, порушеннями інтелектуальної діяльності, розладами емоційно-вольової сфери.

Illustration

Часті питання про
стовбурові клітини

Найпоширеніші міфи та запитання стосовно виробництва та використання стовбурових клітин.

Illustration

Клінічні випробування

Підтвердження ефективності застосування стовбурових клітин клінічними випробуваннями.

Illustration

Трансплантація стовбурових клітин

Як готують стовбурові клітини до трансплантації? Типи та способи трансплантації стовбурових клітин. Переваги.

Нервова система — унікальна та ідеально збалансована система, що здатна до саморегуляції та самовідновлення. Але іноді вона може давати збій. Коли щось у цій налагодженій системі виходить з ладу, виникають захворювання нервової системи. Захворювання нервової системи можуть виникати з різних причин:● порушення кровообігу в мозку;● спадкові причини;● травми;● інфекційні захворювання;● ускладнення вагітності чи пологів;● аутоімунні процесиПроте, сучасні дослідження і клінічні практики відкривають нові горизонти у лікуванні захворювань нервової системи. Одним із перспективних напрямків є клітинна терапія, зокрема застосування стовбурових клітин. Цей метод став революційним у лікуванні неврологічних розладів, включаючи такі захворювання, як деменція, хвороба Альцгеймера, синдром хронічної втоми та інші.

Які захворювання нервової системи можна вилікувати за допомоговою клітинної терапії

Клітинна терапія для нервової системи

Певно, всі колись чули, що "нервові клітини не відновлюються". Але це не так! У нервовій системі є достатньо стовбурових клітин, які здатні диференціюватися у нейрони та клітини нейроглії. Найбільше їх у зоні гіпоталамуса та навколо бічних шлуночків мозку. Попри це, для ефективної регенерації тканин при деяких неврологічних захворюваннях власних стовбурових клітин може бути недостатньо. В такому випадку найкраще рішення — клітинна терапія. 

Клітинна терапія при неврологічних захворюваннях

Це природне та органічне рішення, яке допомагає стимулювати регенерацію нервових волокон та покращувати функції нервової системи.Для лікування неврологічних захворювань найефективнішим типом клітин є стовбурові клітини-похідні нервового гребеня — клітини з високим регенеративним потенціалом, що здатні диференціюватися у нейрони та клітини нейроглії й компенсувати пошкодження тканин. У світі зареєстровано понад 500 клінічних досліджень ефективності стовбурових клітин для лікування захворювань нервової системи. Найбільше клінічних досліджень зареєстровано для дослідження ефективності при:● інсульті;● травмах головного та спинного мозку;● розсіяному склерозу та інших захворюваннях.

Результати лікування неврологічних захворювань стовбуровими клітинами

Лікування неврологічних захворювань за допомогою стовбурових клітин може привести до значного поліпшення стану пацієнтів. Воно може зменшити симптоми захворювання, покращити якість життя, а в деяких випадках навіть привести до повного відновлення функцій нервової системи. Результати лікування залежать від багатьох факторів, включаючи стадію та важкість захворювання, вік пацієнта та інші індивідуальні особливості.

Переваги лікування нервової системи стовбуровими клітинами в клініці GOOD CELLS

Клініка GOOD CELLS у Києві, Україна, пропонує інноваційні програми лікування за допомогою стовбурових клітин. Лікування в нашій клініці має ряд переваг, зокрема високий рівень професійності медичного персоналу, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використання передових технологій та методів лікування. Наші програми забезпечують не тільки високоефективне лікування, але й комфорт та безпеку для пацієнтів на всіх етапах терапії.
Ми запрошуємо вас дізнатися більше про можливості лікування неврологічних захворювань в клініці GOOD CELLS, ознайомитися з програмами й записатися на консультацію з нашими фахівцями.
Ваше здоров’я – наш пріоритет!

Зв'язок

Контакти

Ми дружні та відкриті — контактуйте з нами легко.

Адреса

Клініка і лабораторія GOOD CELLS03115, Україна, м. Київ, вул. Івана Крамського, 9

Телефон

+38 (067) 242 82 22

Made with